Akcija vēl tikai:

 
 

Gada gaidītākais ciemiņš beidzot ir klāt. Laimes lācēns pagodina Tevi ar savu klātbūtni. Tikai līdz nedēļas beigām Tu vari pasūtīt laimes lāča On Request Wood Premium mazāko lācēnu On Request Wood Limited par nebijušu cenu! Laimes lācēns:

> ir pats savā ādā (pamatne tonēta ar tumši brūnu lineļļas beici “Lācis”)
> ir laimīgāks (par veseliem 30% lētāks nekā On Request Wood Premium)

Nepalaid laimes lācēnu, rezervē tūlīt – akcijas termiņš ierobežots!

Rezervēt tūlīt

apskati arī citus modeļus no plašākā kalendāru piedāvājuma baltijā!

Atsauksmes

(..) “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

VELUX
Maija Kalnciema

(...) "enivo" apvieno cilvēkus, kuriem darbs ir arī sirdslieta. (...) Pateicoties "enivo" precīzajam darbam, esam gan laicīgi ielūguši viesus, gan sveikuši svētkos, kā arī katru dienu sekojam līdzi šī gada ritējumam kalendārā, kas tapis sadarbībā tieši ar šo uzņēmumu. (...)

LATRAPS
Inese Singelmane

(...) Bijām patīkami pārsteigti, cik viegli ir sastrādāties ar "enivo" zinošajiem darbiniekiem, kas, uzklausot mūsu idejas un vēlmes, izstrādāja lielisku dizainu kalendāram. (...) Esam gandarīti par izveidojušos sadarbību un rekomendējam SIA "enivo" kā uzticamu un profesionālu sadarbības partneri.

METOS
Raitis Dziesma

(..) “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

VELUX
Maija Kalnciema

Latvijas 100. jubileju vēlējāmies sagaidīt ar īpašu izdevumu – 2018. gada kalendāru, kurā Mālpils novads redzams skaistākajās mālpiliešu fotogrāfijās. Tikšanās klātienē liecināja, ka SIA "enivo" strādā profesionāla komanda, kas spēj sadzirdēt klientu vēlmes un piedāvāt idejas vislabākajam risinājumam. Rezultātā saņēmām izcili nodrukātu kalendāru, ko varējām pasniegt kā īpašu dāvanu svētku galdā!

Mālpils novada dome
Solvita Strausa

Ar SIA "enivo" sākām strādāt 2017. gada oktobrī, pasūtot aploksnes un kalendārus. Esam ļoti apmierināti ar skaistajiem kalendāriem un projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu. Noteikti iesakām enivo, ja vēlaties tikt pie gaumīga kalendāra!

Limbažu novada pašvaldība
Didzis Zemmers

(...) Ar SIA "enivo" sadarbojamies no 2014. gada, pasūtot sienas kaledārus un jau ceturto gadu pēc kārtas. Ļoti patīk projektu vadītājas Agnijas attieksme un pretimnākšana. Noteikti iesakām Hrometu kā uzticamu partneri kalendāru izveidei.

Kurzemes granulas
Viesturs Grīnbergs

Jelgavas novada pašvaldība rūpēs par saviem iedzīvotājiem 13 pagastos (...), tuvojoties Ziemassvētkiem, jau trīs gadus pēc kārtas piegādā un dāvina nākamā gada kalendārus A3 formātā. (...) Sadarbība ar SIA "enivo" pašvaldībai šogad bija operatīva un abpusēji viegla. (...)

Jelgavas novada pašvaldība
Ivars Romānovs

(...) Ar SIA "enivo" sadarbība iesākta 2012. gada novembrī, kad pasūtīti plānotāji, kalendāri un baneri. Šogad pasūtījām individuālu galda kalendāru, un ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņēmām profesionālu attieksmi (...) Pilnīgi noteikti iesakām "enivo" kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

DENTOFLEX SCHUMANN
Vladimirs Berjozovs

(...) Šogad pasūtījām viesnīcas kalendāru ar individuālu dizainu. Ar to esam ļoti apmierināti, gan dizaina un maketa ziņā, gan tehniskajā izpildījumā. Vienmēr saņemam profesionālu attieksmi un atsaucību no projektu vadītājiem. Droši varam ieteikt SIA "enivo" kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā.

HWS Management
Kamilla Svirska

(...) Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Esam ļoti apmierināti ar unikālo kalendāru kvalitātes un izpildījuma ziņā, kā arī ar projektu vadītājas Kristīnes Zālītes attieksmi un pretimnākšanu.

INTRA-GT
Juris Upmacis

(...) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS "Ventbunkers" logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm.

VENTBUNKERS
Eva Ciniņa

(...) Ar SIA "enivo" sākām strādāt, realizējot koka galda kalendāru projektu, ar kuru esam ļoti apmierināti. Noteikti iesakām "enivo", ja vēlaties tikt pie individuāli piemeklēta kalendāra risinājuma Jūsu sadarbības partneriem, klientiem un draugiem!

BRIKERS LATVIJA

(..) Sadarbība ar uzņēmumu “enivo” aizsākās 2013. gada decembrī, uzticot galda kalendāra dizaina izstrādi un druku. (..) mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze (..) Īpaši augstu novērtējam “enivo” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

TELE2
Rita Ozoliņa

668361

Piegādāti kalendāri kopš 2008. gada

418

Priecīgi un apmierināti klienti

1526

Realizēti kalendāru pasūtījumi

Rezervē jau tagad!

Lejupielādēt piedāvājumu

100% kvalitātes garantija

Tāpat kā iepriekš, kad mūsu vārds bija “Hromets poligrāfija”, arī tagad garantējam 100% kvalitāti pilnīgi visiem Taviem kalendāru pasūtījumiem. Vari būt drošs, ka ar Tavu pasūtījumu viss būs kārtībā, vai arī atgriezīsim naudu. Rūpējamies par to, lai katrs pasūtījums klientam vienmēr būtu bez liekām galvassāpēm, pārdzīvojumiem un nepatīkamiem pārsteigumiem. Ar Tavu projektu strādās profesionāļu komanda – projektu vadītājs, dizainers, maketētājs un ražošanas vadītājs, radot izcilu sniegumu kā kalendāriem, tā klientu servisam.

100% klientu apmierinātība

Vari būt pilnīgi drošs, ka katram Tavam projektam pieiesim ar vislielāko rūpību, precizitāti un profesionalitāti. Neviens projekts nav par mazu un neviens risinājums – par sarežģītu. Vienmēr apmierināts klients ir enivo katras dienas mērķis un mēs darām visu, lai šo mērķi sasniegtu ne tikai vārdos, bet arī darbos! 

Kvalitāte, Ātrums, Godīgums, Caurspīdīgums, Attīstība, Serviss – tie nav tikai tukši vārdi. Esam neatlaidīgi, lai visas šīs lietas varētu Tev nodrošināt katru dienu.